Sosyal Medyada Biz:
Email [email protected] Telefon +90 532 629 70 81

SEO

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO Nasıl Çalışır?

Google, Yandex, Yahoo, Bing veya diğer arama motorlarını; o arama motorlarına ait arama kutucuklarına yazdığınız soruları veya anahtar kelimeyi girdiğiniz bir web sitesi olarak düşünebilirsiniz. Yazdığınız arama sözcüğüyle ya da sözcükleriyle karşınıza arama niyetinizle alakalı web sitelerinin bulunduğu bir arama listesi çıkar. Bu listedeki web siteleri, sizin o anki ihtiyacınıza yönelik, soru ya da sorunlarınıza cevap veren sitelerden oluşur.

SEO’u bir puzzle olarak da düşünebiliriz, tüm parçaları en doğru şekilde yerine yerleştiren web siteleri, rakiplerine göre daha fazla trafik alacaktır.

Teknik SEO

Web Site Denetimleri

Siteiçi SEO

Sitedışı SEO

SEO Neden Önemlidir?

Organik arama sonuçları, reklam alanlarında bulunan (Google Ads) kısımlarına göre pastada daha büyük payı alıyor. Ayrıca, organik arama sonuçları, reklamdakilerine göre daha fazla tıklama alır ve kullanıcılara her zaman daha güvenilir görünmektedir.

SEO sonucu sadece web site trafiğinizi de artırmayacaksınız, aynı zamanda; marka bilinirliğinizi, potansiyel müşteri kitlenizi de artırmış olacaksınız.

Not: SEO sürekli değişen bir şeydir ve bu değişikliklere her zaman ayak uydurabilmek gerekir. Bu nedenle de SEO hizmeti alacak müşterilerimize tavsiyemiz, geçici veya kısa vade düşünmemeleri olacaktır. Yine de önerdiğimiz minimum hizmet süresi: 6 ay.

Anahtar Kelime Analizi

Arama amacı da göz önünde bulundurularak, web sitenize en uygun ve aranma hacimleri olan (>0) anahtar kelimelerini bulup, analiz ediyoruz.

Rakip Analizi

SEO’da en önemli kriterlerden / adımlardan biri de, rakipleri bulup, doğru bir şekilde analiz etmektir. Prisva, bunu sizler yerine en doğru bir biçimde yapıp, başarı için gerekli stratejileri oluşturuyor.

Backlink

Backlink gerçekten gerekli mi? Gerekliyse hangi durumlarda kullanılmalı? Nelere dikkat etmek gerekir? Backlinksiz yükselmek mümkün mü? Tüm sorularınızı bir kenara bırakın ve her şeyi Prisva, sizler için yapsın.

Web & Dijital Pazarlama Analitiği

Web pazarlama analitiği ve dijital pazarlama analitiği birbirinden ayrı iki kavramdır. Bu ikisini doğru bir biçimde kullanıp, stratejiler geliştirirseniz, başarı kaçınılmaz olacaktır. Prisva, ile bunu yapmak çok kolay ve mümkün.

Bize Mesaj Gönderin

En geç 24 saat içinde geri dönüş yapacağız.

 Email [email protected]

 Hemen Arayın! +90 532 629 70 81