Sosyal Medyada Biz:
Email [email protected] Telefon +90 532 629 70 81
SUNUCU YÖNETİMİ & GÜVENLİĞİ

PRISVA KALİTESİYLE

Paylaşımlı Hostinglerin Kaynakları Yetersiz mi Geliyor?

Paylaşımlı hostinglerde kaynakların yetersiz olması ve haddinden fazla web site barındırmaları, sizleri olumsuz etkiler. Özellikle SEO ve reklam çalışması yaptığımız müşterilerimize özel serverlar oluşturup, yönetimlerini sağlıyoruz. Dileyen müşterilerimizi ise, kendi serverarımızda yüksek kapasiteli kaynaklarla barındırıyoruz.

Saldırı mı Alıyorsunuz?

Maalesef ki, hayatımızın her alanında olduğu gibi, sanal ortamda da sizlere zarar vermek isteyen kullanıcılar olabilir / olacaktır. Saldırı tipinizi (L3,L4,L7) tespit ettikten sonra sizler için en uygun ve stabil olacak koruma garantisini sunuyoruz.

Sizlere Özel Sunucu

Size özel olarak hazırlanan sunucuda, sadece sizin web siteniz ya da siteleriniz barınır. Başka web sitelerinin kaynak tüketiminden etkilenmezsiniz. Ayrıca, yük altında da stabil çalışacak şekilde ayarlamalar yapılır.

Web Site Hızı

Web siteniz üzerinde bulunan scriptte, hız için yapılan optimizasyonlar da belli bir yere kadar sizi idare edecektir. Sunucu taraflı da optimizasyonların en uygun biçimde yapılmış olması gerekmektedir.

DDOS Koruması

Saldırı boyutuna ve tipine göre en uygun koruma sağlanır ve bu ataklar sunucunuza düşmeden filtreleme sağlanır. Böylece, sunucunuz hiçbir ddos saldırısından etkilenmemiş olur.

Sunucu Güvenliği

Sunucunuzda yapılması gereken tüm ayarlamalar standart olarak ayarlanır, ekstra firewall kurulumları istenir ya da gerek görülürse bunlar da kurulduktan sonra ayarlanır.