Sosyal Medyada Biz:
Email [email protected] Telefon +90 532 629 70 81

Web Tasarım

Web siteleri için kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu yüzden, profesyonel ekibimiz tarafından; hedeflenen kitleye yönelik tasarım çalışması yapılır.

Yapılacak olan tasarım çalışması SEO uyumlu, telefon/tablet uyumlu tasarım ve gerçekten hızlı bir altyapınız olacak şekilde tasarlanır. Bu sebeple arama motorları için çok önemli olan hız kriterini de sağlamış olacaksınız.

Bilmeniz Gerekenler

Web tasarım, yaptırmadan önce bilmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla:

  • SEO için, web sitenizin tasarımı ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu yüzden de web tasarım profesyonel kişi(ler) tarafından yapılmalıdır.
  • Web siteniz için hız hem SEO hem de kullanıcı tarafında büyük bir önem arz etmektedir. Sadece web site içinde yapılan optimizeler de yeterli olmayacaktır, sunucu taraflı da her şeyin doğru ve eksiksiz bir biçimde olması gerekmektedir. İşte burada, sizlere; PRiSVA olarak barındırma hizmetini de sağlayarak, işlerinizi kolaylaştırıyoruz.
  • Sitenizde kullandığınız metinler %100 özgün olmalı ve kullanıcılar tarafından kolay okunabilir bir dil ile yazılmalıdır. PRiSVA olarak size, içeriklerinizin yazımı için de hizmet sağlıyoruz.

Merak Edilenler

Web sitemin SEO ayarları yapılacak mı?

Web siteniz hazırlanırken temel bazda yer alan SEO ayarları yapılmaktadır.  Ayrıca isterseniz SEO Hizmeti almak için bize danışabilirsiniz.

Web sitem mobil uyumlu olacak mı?

Web siteniz son teknolojiler ile geliştirilmektedir. Bu nedenle, web siteniz hem mobil & tablet hem de masaüstü cihazlar ile sorunsuz çalışacaktır.

Web sitem ne zaman aktif olacak?

Web siteniz, isteklerinize ve sektörünüze bağlı olarak ortalama 10 gün ila 30 gün arasında hazır olur.

Hosting (barındırma) hizmeti dahil mi?

PRiSVA kendine ait sunucuları sayesinde kullanıcılarına hosting (barındırma) hizmeti de vermektedir. Anlaşmamız doğrultusunda, bu hizmet sağlanır.

Web Site Hızı

Kullanıcılar, sitenize tüm cihazlar üstünden en hızlı şekilde bağlanacaktır.

SEO Uyumlu

Hazırladığımız tüm web sitelerini Arama motorlarına (Google, Yandex, Bing, Baidu, DuckDuckGo vb.) uyumlu & uygun şekilde tasarlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Web sitenizi, kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak; sektörünüze de hitap edecek şekilde tasarlıyoruz!

Web Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

Başta: İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara’da olmak üzere diğer tüm şehirlerimizde bulunan müşterilerimize tam ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Hala ne duruyorsun? Hemen iletişime geç ve ihtiyaçların doğrultusunda; sana en uygun olacak web sitesini tasarlamaya başlayalım!